ZASADY REKRUTACJI
na rok szkolny 2013/2014

• Rekrutację kandydatów do klas pierwszych liceum w roku szkolnym 2013/2014 prowadzi Szkolna Komisja Kwalifikacyjno-Rekrutacyjna powołana przez Dyrektora Szkoły
  • W pracach Komisji uczestniczą m. in. kandydaci na wychowawców klas pierwszych w roku szkolnym 2013/2014.
  • Kandydaci do LO w Opolu Lubelskim mogą składać dokumenty do następujących klas pierwszych:
  • 1a (matematyczno-informatyczna)

• rozszerzenie: matematyka, informatyka, fizyka, j. angielski

1b (medyczno-przyrodnicza)

• rozszerzenie: biologia, chemia, j. angielski

1c (humanistyczno-lingwistyczna)

• rozszerzenie: historia, język polski, j. angielski, j. hiszpański, j. rosyjski (opcja)

1d (ekonomiczno-prawnicza)

• rozszerzenie: matematyka, geografia, j. angielski, wiedza o społeczeństwie

Dokumenty, jakie powinien dostarczyć kandydat ubiegający się o przyjęcie do naszej szkoły:

• podanie generowane przez system rekrutacji elektronicznej,
  • lub podanie na formularzu naszej szkoły dostępnym pod tym linkiem dla kandydatów spoza systemu naboru elektronicznego,
  • świadectwo ukończenia gimnazjum i zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego jako potwierdzenie woli podjęcia nauki w szkole),
  • dwie fotografie,
    Kandydaci do liceum składają dokumenty w terminie określonym przez Kuratora Oświaty.

Szczegółowe zasady rekrutacji do publicznych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego na rok szkolny 2013/2014.